Chłodzimierz komentuje Mistrzostwa 2018!

19 czerwca 2018 godz. 09:50

Wszystkich zainteresowanych piłką nożną i tegorocznym Mundialem zapraszamy do grupy "Ekipa Chłodzimierza #tuiteraz", gdzie Chłodzimierz relacjonuje przebieg meczów, komentuje wyniki i oferuje wspólne piłkarskie emocje.

Zabawna i sympatyczna kulka lodów o imieniu Chłodzimierz, bohater popularnej gry „Pogromcyupalu.pl”, obecnie gwiazda Snapchata ) @PoraNaKoral ), powraca w roli komentatora sportowego. Do dyspozycji ma studio piłkarskie Korala #Tu i teraz, z którego nie zabraknie komentarzy na żywo, informacji o nadchodzących wydarzeniach i piłkarskich emocji.

Oprócz tego już wkrótce ogłoszony zostanie piłkarski konkurs, w którym do wygrania będą oryginalne repliki oficjalnych piłek Adidas tegorocznych Mistrzostw i rękawice bramkarskie Adidas. Nie zabraknie dobrej zabawy i oczywiście lodów. Oprócz tego z Chłodzimierzem będzie można również powspominać dawne edycje mistrzostw w piłce nożnej i przypomnieć sobie kultowe wpadki komentatorów sportowych.

Veneo_koral_coverchlodzimierz_aktualnosciprasowe_20180618

Komunikacja mistrzostw #Tu i teraz odbywa się w specjalnie utworzonej i administrowanej przez Chłodzimierza grupie na Facebooku „Ekipa Chłodzimierza #tuiteraz” oraz na Snapchacie marki Koral, gdzie będzie można zobaczyć materiały zza kulis. Akcja wykorzystuje najnowsze trendy w komunikacji w social mediach oraz popularność i preferencyjne traktowanie grup dyskusyjnych przez samego Facebooka. Wpisuje się również w naszą tegoroczną strategię marketingową, której wyrazem jest hasło „Pora na Koral #tu i teraz”.

 

Więcej aktualności

"Bo kocham te chwile" od 40 lat

Tegoroczny jubileusz działalności naszej firmy rozpoczynamy konkursem "Bo kocham te chwile", w którym razem z...

Czytaj więcej

Koral drugą najbardziej rozpoznawalną marką rodzinną

Miło nam poinformować, że uplasowaliśmy się na drugim miejscu wśród najlepiej rozpoznawanych marek rodzinnych...

Czytaj więcej

Lody Koral na Otylia Swim Cup Winter Edition

W miniony weekend, w dniach 8-9 grudnia, odbyły się w Szczecinie zawody pływackie Otylia Swim Cup Winter Edition....

Czytaj więcej