Pogromcyupalu.pl opanowali polskie wybrzeże

7 lipca 2017 godz. 11:55

Jastarnia, Władysławowo i Międzyzdroje to trzy miejscowości na polskim wybrzeżu, do których zawita tego lata nasza eventowa ciężarówka z Pogromcami upału.

Jastarnia, Władysławowo i Międzyzdroje to trzy miejscowości na polskim wybrzeżu, do których zawita tego lata nasza eventowa ciężarówka z Pogromcami upału.

Nasze Road Show po wybrzeżu związane jest z ogólnopolską akcją konkursową, Pogromcyupalu.pl. Podczas eventu, na specjalnie przygotowanych w tym celu stanowiskach, będzie można zagrać w ruchową wersję gry pogromcyupalu.pl, w której stawką jest nagroda główna w wysokości 20 tys. zł. Oprócz tego na najlepszych graczy czeka 50 pozostałych nagród pieniężnych, a także cotygodniowe nagrody gwarantowane - 43 smartfony Alcatel. W konkursie można wziąć udział nie tylko w Jastarni, Władysławowie, czy Międzyzdrojach, ale również ściągając grę Pogromcyupalu.pl na smatfona lub grając w wersję przeglądarkową.

W strefie Koral na pogromców upału czeka moc atrakcji, darmowych lodów oraz konkursów rodzinnych. Każdy może podjąć wyzwanie i zostać pogromcą upału. Zapraszamy!

Do 17 lipca, strefę oraz ciężarówkę eventową Korala można odwiedzić w porcie w Jastarni. Informacje o kolejnych lokalizacjach dostępne są na stronie akcji www.pogromcyupalu.pl. Relacje z akcji można oglądać na naszym kanale na YouTube. Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku!Więcej aktualności

Lody Koral na Otylia Swim Cup Winter Edition

W miniony weekend, w dniach 8-9 grudnia, odbyły się w Szczecinie zawody pływackie Otylia Swim Cup Winter Edition....

Czytaj więcej

Rok 2018 rekordowy pod względem sprzedaży

"Cały rok 2018 był zdecydowanie najlepszy pod kątem sprzedaży w całej historii naszej firmy. Nie nadążaliśmy...

Czytaj więcej

Koral wyróżniony przez londyńską giełdę

Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w gronie 30 polskich firm wyróżnionych przez London Stock Exchange....

Czytaj więcej