Ranking Rzeczpospolitej: Najcenniejsze Polskie Marki 2017

26 lutego 2018 godz. 13:55

Jako jedyna marka lodów znaleźliśmy się w zwycięskiej trójce XIV Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2017, w kategorii Słodycze i lody. Pierwsze i drugie miejsce zajęły marki słodyczy: Wedel oraz Wawel.

Lody Koral jako jedyna marka lodów znalazła się w zwycięskiej trójce XIV Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek 2017, w kategorii Słodycze i lody. Pierwsze i drugie miejsce zajęły marki słodyczy: Wedel oraz Wawel.


Oprócz trzeciego miejsca w kategorii Słodycze i lody, osiągnęliśmy również wysokie pozycje w innych, ogólnych kategoriach: 18. pozycję w ogólnym Rankingu Świadomości Marki, 18. pozycję w ogólnym Rankingu Priorytetu w Świadomości, 29. pozycję w ogólnym Rankingu Najczęściej Wybieranych Marek, 36. pozycję w ogólnym Rankingu Siły Marki, 29. pozycję w ogólnym Rankingu Najczęściej Wybieranych Marek oraz 41. pozycję w ogólnym Rankingu Postrzeganej Wartości Marek.

Veneo_Koral_rankingrzeczpospolitej_20180226_2

Jest nam niezmiernie miło z powodu tak wysokich wyników, które są dowodem na to, że przyjęta i konsekwentnie realizowana strategia biznesowa naszej Firmy jest skuteczna.

Uroczysta Gala Najcenniejszych Polskich Marek 2017 odbyła się w Warszawie, 22 lutego 2018 r. W corocznym rankingu Rzeczpospolitej wyłaniane są najdroższe marki w kategoriach: produktów spożywczych, słodyczy i lodów, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, odzieży i obuwia, produktów niespożywczych, kosmetyków i środków higieny, mediów i wydawnictw, telekomunikacji, handlu, usług oraz finansów.

Więcej aktualności

"Bo kocham te chwile" od 40 lat

Tegoroczny jubileusz działalności naszej firmy rozpoczynamy konkursem "Bo kocham te chwile", w którym razem z...

Czytaj więcej

Koral drugą najbardziej rozpoznawalną marką rodzinną

Miło nam poinformować, że uplasowaliśmy się na drugim miejscu wśród najlepiej rozpoznawanych marek rodzinnych...

Czytaj więcej

Lody Koral na Otylia Swim Cup Winter Edition

W miniony weekend, w dniach 8-9 grudnia, odbyły się w Szczecinie zawody pływackie Otylia Swim Cup Winter Edition....

Czytaj więcej